Як обрати шафу-купе?

MODEL-4 DSP_4dv_fas-bilyi_korpus-bilyi.jpg


Важко знайти сучасну людину, яка не знає про існування шаф-купе та їхні переваги перед звичайними шафами.

Однією з таких переваг є економія простору в кімнаті. Двері шафи-купе відчиняються таким способом, як і двері вагонів купе - звідси і назва шафи. Це дозволяє спланувати простір кімнати компактніше, що наразі дуже актуально.

Якщо з видом шафи визначитися простіше, то дуже часто в людини виникає запитання: «Який же дизайн обрати?».

На сайті фабрики Комфорт меблі, для вашої зручності, шафи-купе прокласифіковано на шафи-купе по стилям , по типам, шафи-купе з кольоровим друком на фасадах, та шафи-купе за розмірами.

Шафи-купе по стилям: тут є шафи в стилі лофт, хай-тек, мінімалізм, модерн, прованс, сучасний стиль та класика. Якщо ж ви знаєте напевне, в якому стилі ваша кімната – обрати відповідну шафу буде не складно.

Шафи-купе по типам: кутові чи радіусні, дзеркальні та шафи-купе з ДСП. Якщо ви давно мрієте про дзеркальну шафу-купе, то з класифікацією по типам легко віднайдете свій варіант. Часто для шафи залишається лише місце в куточку кімнати, тому тут доцільно буде замовити кутову шафу-купе.

Шафи-купе з кольоровим друком створені для людей, які завжди в пошуках незвичайних рішень. Адже на фасаді шафи можна втілити будь-яку картинку із сайту Shutterstock, а їх тут більше 200 млн. Тому якщо ви мрієте про індивідуальну шафу, яка в такому дизайні буде тільки у вас – шафа з кольоровим друком стане ідеальним варіантом.

Найголовніше, що ви маєте знати перед замовленням шафи-купе – це її розмір. Адже якщо ви не маєте уявлення, в якому стилі має бути ваша шафа – завжди можна відштовхнутися від її довжини. У розділі: готові шафи-купе просто знайдіть відповідний розмір, де зібрані всі приклади дизайнів, доступні для даної категорії.

Шафи-купе є чудовим рішенням під час облаштування житла, та часто обрати свій варіант не так просто. З цією інструкцією вибір шафи стане для вас простішим та швидшим.

Фабрика Комфорт меблі постійно розширює свої можливості та поповнює асортимент. Завжди в пошуку нових підходів у дизайні меблів для того, щоб кожен зміг віднайти свій варіант шафи-купе.

01.10.2020

Возврат к списку