Облаштовуємо прихожу

Візитівкою кожного будинку по праву називають прихожу, адже саме вона залишає перше враження в гостей про ваш дім. Тому важливо підійти до облаштування цієї кімнати з особливою увагою. У багатьох випадках прихожа має невелику площу, у зв'язку з чим облаштування стає складнішим. Ми створили цю статтю для того, щоб допомогти вам не тільки облаштувати прихожу, а й підказати прийоми, завдяки яким кімната виглядатиме гармонійно.

Під час вибору меблів, варто відштовхуватись від площі приміщення. Якщо кімната дозволяє, можливо придбати готовий комплект виробів: шафу-купе, комод, дзеркало.

Та якщо роль прихожої у вашій квартирі виконує маленький коридор, можна обійтися невеликою шафою, дзеркалом та комодом для взуття.

Для того, щоб візуально розширити простір, радимо розмістити великі дзеркала. У даному випадку вони виглядатимуть доречно та доповнюватимуть дизайн.

Обираючи меблі, намагайтеся підтримати загальний стиль.Предмети інтер'єру прихожої мають перекликатися з меблями в кімнатах. Радимо віддати перевагу світлим відтінкам. Таким чином приміщення здаватиметься просторнішим.

Для прихожої кімнати важливим елементом є шафа. На офіційному сайті фабрики Комфорт меблі широкий асортимент шаф, де ви точно оберете свій варіант. Та якщо в кімнаті надто мало місця для шафи, на допомогу прийдуть настінні вішалки. Такі вироби не займають багато простору та часто використовуються в сучасному дизайні.

Комод для взуття також є важливим елементом для прихожої. На щастя, такі вироби не займають багато місця та підходять як для великих кімнат, так і для маленьких коридорів.

Дзеркало - необхідний атрибут для прихожої. Як правило, його установлюють над комодом. Такий аксесуар не має притягувати до себе зайвої уваги. Оберіть ту модель, яка гармонійно виглядатиме в кімнаті та підходитиме по стилю.

Якщо ви не бажаєте витрачати зайвого часу на підбір меблів по стилям, на нашому сайті вже представлені готові комплекти по серіям. Вам залишається обрати лише відповідний колір та розмір.

Облаштування прихожої кімнати є достатньо тривалим процесом, але при такому ретельному підході результатом роботи ви будете задоволені вдвічі більше!

09.10.2020

Возврат к списку